DERATIZACE  DEZINSEKCE  DEZINFEKCE

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Služby deratizace a dezinsekce v rámci celé ČR
  • Bezpečné, efektivní a profesionální hubení
  • Přijedeme kamkoliv, pohotovostní režim 24/7
  • Bezplatná konzultace a ohledání místa výskytu
  • Diskrétní servis v neoznačených vozech
  • Záruka úspěšné likvidace
Deratizace. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DERATIZACE

Deratizace se provádí za účelem likvidace škůdců (především hlodavců) různými způsoby hlavně v domech, bytech, skladech, obytných prostorách které užívají lidé nebo zvířata. Účel deratizace je hlavně ochrana lidského zdraví a majetku.

Dezinsekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinsekce

Pod pojem Dezinsekce spadá vše co pomáhá hubit hmyz a ostatní členovce, jako jsou třeba štěnice. Aplikuje se v domácnostech, domech, firmách sldech. Dezinsekce zabraňuje přenášení chorob které hmyz přenáší a odvrací ekonomické škody.

Dezinfekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinfekce

Mikroorganismy, ty spolehlivě ničí Dezinfekce fyzickým nebo chemickým způsobem. Dezinfekce je potřeba všude tam, kde jsou zapotřebí vyšší požadavky na čistotu. Díky dezinfekce se zbavíte nebezpečných patogenů, které mohou zapříčinit infekce.

24/7 NONSTOP POHOTOVOST A INFORMACE TEL: +420 604 551 771

Výše se můžete podívat na rozdíl mezi pojmy deratizace a dezinsekce, není na tom nic složitého. Velmi důležité je zajistit odborné a bezpečné realizování tak, aby nevznikly škodny na majetku a zdarví. Profesionálně provedená dezinsekce znamená, že nedojde k žádným jiným újmám na životním prostředí nebo dokonce případné otravě domácích mazlíčků nebo lidí. Důrazně nedoporučujeme pokusit se provádět dezinsekce, deratizace nebo dezinfekce na "vlastní pěst". Díky odborné firmě se vyvarujete možným kompilakcím i případným škodám na zdraví nebo majetku. Ponechejte břímě odpovědnosti a starosti odborně školeným specialsitům od nás, který se o vše postará a vyřeší za Vás. Rádi Vám také zajistíme služby vyklízecí práce, ůkid nebo jinou z našich služeb. Kombinací více služeb vzniká procentuální sleva na celou zakázku.

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

12 + 4 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB