Deratizace. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DERATIZACE 

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Služby deratizace v rámci celé ČR
  • Bezpečné, efektivní a profesionální hubení
  • Přijedeme kamkoliv, pohotovostní režim 24/7
  • Bezplatná konzultace a ohledání místa výskytu
  • Diskrétní servis v neoznačených vozech
  • Záruka úspěšné likvidace
Deratizace. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DERATIZACE

Deratizace se provádí za účelem likvidace škůdců (především hlodavců) různými způsoby hlavně v domech, bytech, skladech, obytných prostorách které užívají lidé nebo zvířata. Účel deratizace je hlavně ochrana lidského zdraví a majetku.

Dezinsekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinsekce

Pod pojem Dezinsekce spadá vše co pomáhá hubit hmyz a ostatní členovce, jako jsou třeba štěnice. Aplikuje se v domácnostech, domech, firmách sldech. Dezinsekce zabraňuje přenášení chorob které hmyz přenáší a odvrací ekonomické škody.

Dezinfekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinfekce

Mikroorganismy, ty spolehlivě ničí Dezinfekce fyzickým nebo chemickým způsobem. Dezinfekce je potřeba všude tam, kde jsou zapotřebí vyšší požadavky na čistotu. Díky dezinfekce se zbavíte nebezpečných patogenů, které mohou zapříčinit infekce.

24/7 NONSTOP POHOTOVOST A INFORMACE TEL: +420 604 551 771

Výše se můžete podívat na rozdíl mezi pojmy deratizace a dezinsekce, není na tom nic složitého. Velmi důležité je zajistit odborné a bezpečné realizování tak, aby nevznikly škodny na majetku a zdarví. Profesionálně provedená dezinsekce znamená, že nedojde k žádným jiným újmám na životním prostředí nebo dokonce případné otravě domácích mazlíčků nebo lidí. Důrazně nedoporučujeme pokusit se provádět dezinsekce, deratizace nebo dezinfekce na "vlastní pěst". Díky odborné firmě se vyvarujete možným kompilakcím i případným škodám na zdraví nebo majetku. Ponechejte břímě odpovědnosti a starosti odborně školeným specialsitům od nás, který se o vše postará a vyřeší za Vás. Rádi Vám také zajistíme služby vyklízecí práce, ůkid nebo jinou z našich služeb. Kombinací více služeb vzniká procentuální sleva na celou zakázku.

NEJČASTĚJŠÍ ZPŮSOBY DERATIZACE 

NEJČASTĚJŠÍ ZPŮSOBY DERATIZACE 

Deratizace Deratizační staniční pasti s nástrahou firma pro tebe

DERATIZAČNÍ STANIČKY

nejlevnější a nejůčinější způsob hubení

Na deratizaci se používají nejčastěji staničky, třeba tyto tunelové, které v sobě mají deratizační přípravek. Každá deratizační past musí být označena informativním štítkem. Deratizační staničky jsou nejúčinnější a nejlevnější variantou hubení škůdců. Hubí až po několika dnech kvůli „ochutnavačům“. V té době už je ovšem otrávená většina kolonie, která přípravek mezitím pozřela. Kontrola tohoto typu deratizačních pastí podle zákona není potřeba tak častá, jako u jiných variant. Kontrola probíhá především kvůli odstranění odumřelých škůdců z prostoru a doplnění účinného přípravku na hubení. Důrazně doporučujeme vyhnout se volně dostupným deratizačním přípravkům (jedům), síla účinných látek je podstatně nižší než u profesionálních přípravků, které mohou zakoupit pouze odborné firmy. Při hubení škůdců na “vlastní pěst” proto počítejte s mnohem delším časem potřebným na likvidaci a také nejistým výsledkem. Dle našich dosavadních zkušeností se nám do týdne daří hubit i ty největší výskyty a ohniska.

Deratizace Mechanické usmrcující pasti firma pro tebe

MECHANICKÉ PASTI

učinný na pár jedinců

Jedná se o deratizační pasti které usmrcují hlodavce mechanických způsobem a řadí se do dvou skupin, na pasti sklápěcí nebo elektrické.  Mechanické pasti jsou účinné při samostatném hubení pár individuálních jedinců. Když se jedná o větší výskyt, tak si hlodavci v kolonii předají zprávu, že našli mrtvého “kolegu” a začnou se tomu místu vyhýbat, proto nejsou mechanické deratizační pasti vhodnou volbou při řešení většího výskytu škůdců. Také jsme jako firma povinní provádět ze zákona každý druhý den kontrolu těchto pastí. Tyto mechanické deratizační pasti se řeší formou jejich pronájmu na určité období, za smluvenou cenu. V ceně služby jsou již zahrnuty i pravidelné kontroly. Po dobu pronájmu deratizačních pastí je za ně dle smlouvy zodpovědný zákazník. 

 Deratizační živolovné nesmrtící pasti s nástrahou firma pro tebe

nesmrticí-živolovné pasti

humanní a nejdražší

Tyto nesmrtící pasti odborně nazývané živolovné, patří mezi nejhumánnější způsoby deratizace. Je tady ovšem podobné úskalí jako u mechanických pastí. Když je škůdce při deratizaci uloven, tak si ostatní členové jeho kolonie dají navzájem vědět, že se místu s pastí mají vyhýbat. Tímto způsobem deratizace však nelze deratizovat výskyt velké kolonie a vyřešit problém natrvalo. I když to člověk myslí dobře a nechce ublížit, tak se musí připravit na to, že se tato forma deratizace značně prodraží, je to nejdražší varianta. Podle zákona se musí živolovné pasti kontrolovat odbornou firmou každý den. Ještě důrazné varování, nepokoušejte se o odchyt vlastními silami! I kdyby se Vám to povedlo, tak se vystavujete riziku napadení škůdcem, který je přenašeč různých typů nákaz a bakterií. Stejně jako mechanické pasti, se i pasti nesmrtící řeší formou pronájmu a platí pro ně stejná pravidla.

Než se rozhodnete pro kteroukoliv variantu deratizace, tak zvažte všechna pro a proti.
S rozhodování a nalezením vhodného řešení Vám rádi bezplatně poradíme. 

24/7 NONSTOP POHOTOVOST A INFORMACE TEL: +420 604 551 771

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

3 + 14 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB