Dezinsekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DEZINSEKCE

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Služby dezinsekce v rámci celé ČR
  • Bezpečné, efektivní a profesionální hubení
  • Přijedeme kamkoliv, pohotovostní režim 24/7
  • Bezplatná konzultace a ohledání místa výskytu
  • Diskrétní servis v neoznačených vozech
  • Záruka úspěšné likvidace
Dezinsekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinsekce

Pod pojem Dezinsekce spadá vše co pomáhá hubit hmyz a ostatní členovce, jako jsou třeba štěnice. Aplikuje se v domácnostech, domech, firmách sldech. Dezinsekce zabraňuje přenášení chorob které hmyz přenáší a odvrací ekonomické škody.

Deratizace. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DERATIZACE

Deratizace se provádí za účelem likvidace škůdců (především hlodavců) různými způsoby hlavně v domech, bytech, skladech, obytných prostorách které užívají lidé nebo zvířata. Účel deratizace je hlavně ochrana lidského zdraví a majetku.

Dezinfekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinfekce

Mikroorganismy, ty spolehlivě ničí Dezinfekce fyzickým nebo chemickým způsobem. Dezinfekce je potřeba všude tam, kde jsou zapotřebí vyšší požadavky na čistotu. Díky dezinfekce se zbavíte nebezpečných patogenů, které mohou zapříčinit infekce.

24/7 NONSTOP POHOTOVOST A INFORMACE TEL: +420 604 551 771

Výše se můžete podívat na rozdíl mezi pojmy deratizace a dezinsekce, není na tom nic složitého. Velmi důležité je zajistit odborné a bezpečné realizování tak, aby nevznikly škodny na majetku a zdarví. Profesionálně provedená dezinsekce znamená, že nedojde k žádným jiným újmám na životním prostředí nebo dokonce případné otravě domácích mazlíčků nebo lidí. Důrazně nedoporučujeme pokusit se provádět dezinsekce, deratizace nebo dezinfekce na "vlastní pěst". Díky odborné firmě se vyvarujete možným kompilakcím i případným škodám na zdraví nebo majetku. Ponechejte břímě odpovědnosti a starosti odborně školeným specialsitům od nás, který se o vše postará a vyřeší za Vás. Rádi Vám také zajistíme služby vyklízecí práce, ůkid nebo jinou z našich služeb. Kombinací více služeb vzniká procentuální sleva na celou zakázku.

NEJČASTĚJŠÍ ZPŮSOBY DEZINSEKCE 

NEJČASTĚJŠÍ ZPŮSOBY DEZINSEKCE 

Dezinsekce je třeba odpověď na otázku, jak se zbavit štěnic. Existuje spousta různých řešení a kombinací dezinsekce, podle toho o jaký druh hmyzu nebo členovců se jedná. Níže si popíšeme tři nejčastější způsoby dezinsekce, se kterými se můžete nejvíce setkat. Metod ovšem existuje celá řada a je potřeba si zvolit tu správnou metodu společně s nejefektivnějším hubícím prostředkem. Důležité je také vědět, že ty nejkvalitnější a nejúčinnější přípravky mohou zakoupit pouze profesionální firmy, které mají oprávnění kupovat tyto průmyslové jedy na základě odborného oprávnění. Díky tomu Vám můžeme poskytnout záruku a garanci úplného vyhubení škůdců bez vedlejších škod na životním prostředí, zdraví nebo Vašem majetku.

Dezinsekce postřikem. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DEZINSEKCE POSTŘIKEM

efektivní a dlouhodobý efekt

Základem téměř každé dezinsekce je postřik. Jeho přednosti jsou především dlouhodobá ochrana a nezanechává po sobě zápach. Dezinsekce postřikem zabere v závislosti na velikosti prostoru a dostupnosti problematických míst výskytu kolem třiceti až devadesáti minut. Byť má postřik pomalejší nástup až několik hodin, tak jeho výsledky díky kombinací více druhů účinných látek bývají pro škůdce fatální a trvalé. Díky toho, že se dezinsekce dá aplikovat přesně na zasažené místo, se šetří čas i peníze. Žádná dlouhodobá omezení, to je pro Vás další výhodou, třeba oproti použití plynu. Podle síly aplikace postřiku je možné dům, byt, místnost nebo objekt opět používat už po dvou a půl hodinách.   

Dezinsekce plynem. Huben štěnic, deratizace štěnic. Jak se zbavit štěnic. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DEZYNSEKCE PLYNEM

plošné hubení s pár nevýhodami

V porovnání s postřikem má plyn rychlejší nástup účinku a díky svému plošnému působení dokáže zasáhnou tam, kam se s postřikem nedostanete nebo se tam z nějakého důvodu nemůže aplikovat. Každá mince má dvě strany a stejně tak je tomu i s použitím plynu. Při použití plynu počítejte s omezením vstupu po dobu minimálně dvaceti čtyř hodin a zápach plynu může být cítit ještě několik dalších dní. Kromě toho plyn má v porovnání s postřikem kratší dobu účinnosti, která je zapříčiněná omezeným druhem účinných látek s možností neúčinnosti na rezistentní druhy hmyzu a členovců. 

Dezinsekce gelové pasti. Huben štěnic, deratizace štěnic. Jak se zbavit štěnic. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

RYCHLÝ A STRUČNÝ NÁVOD 

jak na hubení štěnic

Když si položíte třeba otázku, jak se zbavit štěnic, švábů, blech, molů, mravenců, vos a ostatního hmyzu? Tak by odpověď mohla znít následovně: určete přesně o jaký druh nebo poddruh hmyzu či členovce se jedná, pak vyberte vhodný postřik, ideálně se třemi nebo více účinnými složkami. Postřik aplikujte na zasažená místa a do ohnisek pokud jsou přístupná. Pokud přístupná nejsou, tak musíte použít plošný plyn, který se tam dostane. Následně ještě nasaďte do arzenálu insekticidní gel nebo gelové pasti, které jsou velmi účinné a poradí si se vším hmyzem díky své síle a feromonovému lákadlu, kterému neodolá žádný kolemjdoucí. A ve finále jsou ještě v záloze ledové pasti, které hubí, ale slouží spíše pro monitorování výskytu a toho jestli jsou nějací přeživší. Hubit štěnice, hmyz nebo ostatní členovce vlsatními silami znamená, vynaložení velkého úsilí i Vašich financí s nejistým výsledkem. Proto Vám doporučujeme, svěřte se za rozumné peníze do rukou profesionálů, kteří hubí štěnice i jinou havěť s garancí úspěchu a se zárukou na svou práci.  

Než se rozhodnete hubit štěnice valstními silami, tak zvažte všechna pro a proti.
S rozhodování a nalezením vhodného řešení Vám rádi a bezplatně poradíme. 

24/7 NONSTOP POHOTOVOST A INFORMACE TEL: +420 604 551 771

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

12 + 14 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB