Úklid-úklidové služby. Průmyslový i domácí úklid se výborně kombinuje se službami vyklízecí práce a dezinfekce. Čisté a zdravé prostředí Vám zařídí naše úklidové služby.

ÚKLID

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Úklidové služby v rámci celé ČR
  • Spolehlivé a profesionální vykonaní práce
  • Přijedeme kamkoliv, kontaktujte nás 24/7
  • Bezplatná konzultace a poradenství
  • Vyřešíme jakýkoliv problém
  • Záruka spokojenosti
Úklid bytů-úklidové služby. Průmyslový i domácí úklid se výborně kombinuje se službami vyklízecí práce a dezinfekce. Čisté a zdravé prostředí Vám zařídí naše úklidové služby.

úklid bytů

Profesionální úklid bytů nebo rodinných domů a ostatních soukromých prostor je pro náš tým hračkou. Svěřte se do rukou profesionálů. Se špínou zatočíme a starostí Vám ušetříme. 

Průmyslový úklid-úklidové služby. Průmyslový i domácí úklid se výborně kombinuje se službami vyklízecí práce a dezinfekce. Čisté a zdravé prostředí Vám zařídí naše úklidové služby.

PRŮMYSLOVÝ ÚKLID

Úklid pro velké firmy, bytová družstva, výrobní haly nám pomáhají vykonávat moderní postupy čištění a úklidu, které vykonává tým odborníků s tím nejlepším a nejmodernějším vybavením.

Úklid kanceláří-úklidové služby. Průmyslový i domácí úklid se výborně kombinuje se službami vyklízecí práce a dezinfekce. Čisté a zdravé prostředí Vám zařídí naše úklidové služby.

úklid kanceláří

Každý firemní prostor by měl být reprezentativní, voňavý a krásně uklizený. Nejen pro klienty, ale především pro zaměstnance. Správný úklid kanceláře je proto velmi důležitý.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

Každá domácnost, rodinný dům, kancelář, firemní prostory, bytová družstva potřebuji aby se jim někdo postaral o úklid. Rádi pro Vás všechny tyto i jiné úklidové služby zařídíme. Náš tým se postará o to, aby vyřešil všechny Vaše požadavky a přání  k Vaší spokojenosti. Máme nejnovější a nejkvalitnější vybavení, které si ve schopných rukou našich pracovníků poradí s veškerou špínou a nečistotou. Úklid bytů a ostatní úklidové služby se výborně kombinují s dezinfekcí. Touto kombinací služeb dosáhnete nejenom perfektní čistoty, ale také zdravotně nezávadného prostředí, neboť dezinfekce eliminuje patogenní bakterie, plísně, houby a viry se kterými si třeba běžný úklid nebo ostatní úklidové služby neporadí. Proto tyto služby doporučujeme kombinovat, aby se dosahovalo maximálního efektu co se čistoty týče.  Vždy pracujeme rychle a efektivně, zvládneme velké výrobní haly stejně tak i klasický byt nebo rodinný dům. Za perfektně odvedenou práci Vám ručíme, stejně tak, jako za stoprocentní výsledek. Přenechejte své starosti na nás, rádi je za Vás vyřešíme.    

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

6 + 11 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB