Vyklízecí práce jsou často zapotřebí po zesnulých nebo při likvidaci nepotřebného vybavení a harampádí. V obou případech se služba hodí kombinovat se službami úklid a dezinfekce.

VYKLÍZECÍ PRÁCE

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Vyklízecí práce v rámci celé ČR
  • Spolehlivé a profesionální vykonaní práce
  • Přijedeme kamkoliv, kontaktujte nás 24/7
  • Bezplatná konzultace a poradenství
  • Vyřešíme jakýkoliv problém
  • Záruka spokojenosti
Vyklízecí práce jsou často zapotřebí po zesnulých nebo při likvidaci nepotřebného vybavení a harampádí. V obou případech se služba hodí kombinovat se službami úklid a dezinfekce.

vyklízení po zesnulých

Není nic příjemného ani bezpečného, proto je se za Vás o všechno co k tomu patří rádi postaráme a uvedeme do stavu, kdy bude prostory bez omezení a rizik možné opět normálně používat.

Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

bytové i nebytové

U obou typů prostor se postaráme o vyklizení, dezinfekci, úklid i likvidaci vyklizených věcí. Vše provedeme profesionálně, efektivně s garancí a v krátkém čase. 

Vyklízecí práce pro bytová družstva Vyklízecí práce jsou často zapotřebí po zesnulých nebo při likvidaci nepotřebného vybavení a harampádí. V obou případech se služba hodí kombinovat se službami úklid a dezinfekce.

BYTOVÁ DRUŽSTVA - FIRMY

Přizpůsobíme Vám naše služby na míru a můžete je libovolně kombinovat. Díky kombinaci služeb a pravidelné spolupráce se dostanete na výhodnější ceny všech odebíraných služeb.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

Z různých důvodů jsou vyklízecí práce mnohem více, než se na první pohled může zdát. Starý nábytek nebo nějaké harampádi Vám odevez kdejaký stěhovák. V tom jsou právě vyklízecí práce podstatně jiné,  je to souhrn více činností a služeb, výsledkem kterých je v ideálním případě nejen vyklizený prostor, ale prostor který je možné opět a bez obav používat. Podstata tkví v tom, že pokud je prostor déle neobýván a pravidelně neukůízen, tak se tam tvoří škodlivé a nebezpečné patogeny, plísně, houby a viry, které jsou přímým ohrožením zdraví i majetku. I když z prostoru vše odstraníte, tak je tam pořád silný zatuchlý zápach nasáklý do všech stěn, podlah, zdí, stropů, dvěří a ve své podstatě je jím zamořená celá plocha. Ať už se jedná o soukromý byt, rodinný dům, sklepy, sklady nebo firemní i průmyslové objekty, tak je velmi moudré zvolit si profesionální firmu, která se postará nejen o vyklizení, ale také ekologickou případně biologickou likvidaci, podle příslušných norem a zákonů. O to více je potřeba dbát zvýšené opatrnosti, když je potřeba vyklidit byt po zesnulých osobách, obzvláště, když nás opustily samy a chvili trvalo, než byly v prostorách nalezeny. Toto není nic pro slabé povahy a málokdo to zvládne svými vlastními silami vyklidit a uvést do rozumného stavu. Už jenom v rámci Vašeho vnitřního klidu Vám doporučujeme přenechat vyklizení po zesnulých na nás. Jsme profesionálové a díky kombinaci služeb vyklízecích prací, úklidu, dezinfekce a případného malování,  uvedeme vše do původního stavu, bez zatuchlého zápachu a nebezpečných patogenních bakterií. 

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

2 + 1 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB