Dezinfekce vnitřních prostor objektů. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DEZINFEKCE

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Služby dezinfekce v rámci celé ČR
  • Bezpečné, efektivní a profesionální vykonání
  • Přijedeme kamkoliv, pohotovostní režim 24/7
  • Bezplatná konzultace a ohledání místa
  • Diskrétní servis v neoznačených vozech
  • Záruka úspěšné dezinfekce
Dezinfekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinfekce

Mikroorganismy, ty spolehlivě ničí Dezinfekce fyzickým nebo chemickým způsobem. Dezinfekce je potřeba všude tam, kde jsou zapotřebí vyšší požadavky na čistotu. Díky dezinfekce se zbavíte nebezpečných patogenů, které mohou zapříčinit infekce.

Deratizace. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DERATIZACE

Deratizace se provádí za účelem likvidace škůdců (především hlodavců) různými způsoby hlavně v domech, bytech, skladech, obytných prostorách které užívají lidé nebo zvířata. Účel deratizace je hlavně ochrana lidského zdraví a majetku.

Dezinsekce. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy škůdců, kteří Vám znesnadňují život a ničí majetek. Přijedeme kamkoliv v ČR.

dezinsekce

Pod pojem Dezinsekce spadá vše co pomáhá hubit hmyz a ostatní členovce, jako jsou třeba štěnice. Aplikuje se v domácnostech, domech, firmách sldech. Dezinsekce zabraňuje přenášení chorob které hmyz přenáší a odvrací ekonomické škody.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

Výše se můžete podívat na rozdíl mezi pojmy deratizace a dezinsekce, není na tom nic složitého. Velmi důležité je zajistit odborné a bezpečné realizování tak, aby nevznikly škodny na majetku a zdarví. Profesionálně provedená dezinsekce znamená, že nedojde k žádným jiným újmám na životním prostředí nebo dokonce případné otravě domácích mazlíčků nebo lidí. Důrazně nedoporučujeme pokusit se provádět dezinsekce, deratizace nebo dezinfekce na "vlastní pěst". Díky odborné firmě se vyvarujete možným kompilakcím i případným škodám na zdraví nebo majetku. Ponechejte břímě odpovědnosti a starosti odborně školeným specialsitům od nás, který se o vše postará a vyřeší za Vás. Rádi Vám také zajistíme služby vyklízecí práce, ůkid nebo jinou z našich služeb. Kombinací více služeb vzniká procentuální sleva na celou zakázku.

JAK PROVÁDÍME DEZINFEKCE

Dezinfekce bytů, domů, provozoven, firem a ostatních vnitřních prostor je hlavně o tom, aby se zlikvidovaly mikroorganismy, především patogenní bakterie. Dezinfekci vnitřních prostor můžete využít v prostorách po zemřelých nebo po zamoření nějakými škůdci z řady hlodavců i hmyzu, ve všech případech mohou být na místě nebezpečné patogeny se kterými by nikdo neměl přijít do styku, aby neohrozil zdraví své i svého okolí. Samozřejmě dezinfekce je také potřeba všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na čistotu. Ať už se jedná o nemocnice, ordinance, kuchyně a podobné prostory, kde bakterie a patogeny nemají co dělat a je zapotřebí vynaložit veškeré úsilí aby se předcházelo výskytu případných infekcí. 

Dezinfekce ozonem. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DEZINFEKCE OZONEM

stovky čtver. metrů  za pár hodin

Ozonový generátor je ideální volbou pro dezinfekce vnitřních prostor, které ovšem musí být uzavřené, důkladně utěsněné a přizpůsobené tak, aby se zamezilo poškození nežádoucích organismů. Ozon je vytvářen nasátím vzduchu do generátoru, tam se třeba prostřednictvím ozonové desky a koronového výboje proměňuje vzduch na ozón, který následně čistí celé vnitřní prostory i povrchy. Dezinfekce pomocí ozńového generátoru je extrémně účinná metoda do bytů, domů, kanceláří i dalších prostor a podle síly generátoru se dají dezinfikovat stovky metrů čtverečných v řádu pár hodin. Je však potřeba brát na zřetel, že při vysoké koncentraci se ozón stává jedovatým a zdraví nebezpečným, proto by generátory a čištění prostor měl vykonávat pouze proškolený a kvalifikovaný personál. 

Dezinfekce UV ultrafialovým zářením. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

DEZYNFEKCE UV ZÁŘENÍM

jeden z nejúčinnějších způsobů

UV (ultarafialové) záření a přímé UV zářiče jsou jednou z nejefektivnějších způsobů dezinfekce. Díky kombinace více typů zářičů, které mají jiné vlnové délky záření dosahuje maximální účinnosti. Toto UV vlnové záření má biologickocidní efekt, což znamená, že záření nenávratně ničí kromě ostatních mikroorganismů především: viry, houby, plísně a bakterie a to jak na povrchu, tak i v ovzduší celých prostor. Pro dezinfekci  přímým ultrafialovým zářením platí stejná pravidla jako pro dezinfekci ozonem, neboť i silné přímé UV záření je pro všechny organismy včetně lidí, zvířat rostlin nebezpečný a nesmějí mu být vystavovány. Proto se i v tomto případě vyplatí přizvat na pomoc odborníky, kteří se o vše postarají.

Dezinfekce elektrickým mlhovačem. Pohotovostní služby 24/7. Zbavíme vás problému se všemi druhy virů a bakterií, kteří Vám znesnadňují život. Přijedeme kamkoliv v ČR.

ELEKTRICKÝ MLHOVAČ

univerzální a účinné dezinfikování

Toto řešení dezinfekce je vskutku univerzální a nemá tolik omezení jako dvě výše zmíněné varianty a dají se takto ošetřit téměř všechny tipy prostor. Oproti přímé postřikové dezinfekci se nevytváří doslovně mokré povrchy a díky rozptylu formou mlhy se to podobá “plynové deratizaci” která zasáhne vše a všude. Při dezinfekci elektrickým mlhovačem se používá silná profesionální dezinfekční přípravek, tak je pořád potřeba dbát zvýšené opatrnosti a vědět přesně co a jak je potřeba udělat. Ideální použití je do již připravených čistých vnitřních prostor, ve kterých by v době úkonu neměly být žádné živé organismy, aby nedošlo k jejich poškození. Mnohaleté zkušenosti a stovky úspěšně realizovaných zakázek z nás dělají opravdové mistry v oboru, kteří Vám rádi dají záruku a garanci na svou práci

Než se rozhodnete dezinfikovat valstními silami, tak zvažte všechna pro a proti.
S rozhodování a nalezením vhodného řešení Vám rádi a bezplatně poradíme. 

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

14 + 11 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB