Ochrana povrchů pomocí nanotechnologie

NANOTECHNOLOGIE

 • Český výrobce Nanontrade
 • 12 let zkušeností a vývoje
 • Chrání povrchy
 • Prodlužuje životnost
 • Dlouhodobá ochrana
 • Samočištění povrchů
 • Lepší izolace
 • Úspora enegrií
Princip lotosového efektu ochrany povrchů. Čištění povrchu a prevence zanášení nečistot pomocí nanotechnologie. Samočistící efekt je kombinací fyzikálního i chemického procesu. Na ošetřeném povrchu dochází ke klouzání kapek deště, místo toho aby se vsákly. Ty pak na sebe nabalují nečistoty a valí se dolů.

SAMOČISTÍCÍ EFEKT

Samočistící efekt je kombinací fyzikálního i chemického procesu. Na ošetřeném povrchu dochází ke klouzání kapek deště, místo toho aby se vsákly. Ty pak na sebe nabalují nečistoty a valí se dolů.

Ochrana fasád pomocí nanotechnologie Čištění povrchu a prevence zanášení nečistot pomocí nanotechnologie. Samočistící efekt je kombinací fyzikálního i chemického procesu. Na ošetřeném povrchu dochází ke klouzání kapek deště, místo toho aby se vsákly. Ty pak na sebe nabalují nečistoty a valí se dolů.

NEJKVALITNĚJŠÍ OCHRANA

Nanotechnologie je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete chránit svůj majetek proti předčasné degradaci a čím dál tím agresivnějšímu podnebím a jeho vlivům. Dlouhodobá ochrana i úspora.

Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

JEDNIČKA NA TRHU

Díky spolupráci s Nanotrade, která vyvíjí a vyrábí již 12 let nanotechnologické přípravky, Vám můžeme zajistit tu nejlepší ochranu fasád a povrchů která je na českém trhu dostupná.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

REZERVUJTE SI ZDARMA KONTROLU FASÁDY
A ZJISTĚTE JAK JE NA TOM VAŠE FASÁDA

Použití na savý i nesavý povrch

Všechny povrchy dělíme v základu do dvou skupin, konkrétně na povrchy savé (beton, kámen, omítky, cihly) nebo povrchy nesavé (kovy, plasty, sklo a ostatní jim podobné). Pro správné ošetření savých nebo nesavých povrchů vybíráme ten správný nosič nanočástic. Pro savé povrchy je nosičem voda, která se nasaje do povrchu a zanechá po sobě ochrannou vrstvu nanočástic na povrchu. U nesavých povrchů je nosičem alkohol, ten se po nanesení na  povrch postupně odpaří a zanechá po sobě ochrannou vrstvu z nanočástic. 

Ukázka samočistícího efektu

CO ZÍSKÁ VAŠE FASÁDA?

 • GARANCE 10-20 LET – podle zvoleného typu
 • HDYROFOBITA – povrch odpuzuje kapalinu
 • BAKTERIOSTATICKÉ – dokáže bránit růstu mikrobů
 • BAKTERIOCIDNÍ – přímo ničí bakterie
 • HYDROFILITA – pozitivní interakce povrchu s kapalinou
 • KYSLÍKOVÁ nebo TEPELNÁ BARIÉRA
 • SNÍŽENÍ TŘECÍCH SIL
 • ZLEPŠENÍ IZOLACE
 • UV FILTRACE

ÚSPORA AŽ 50%

Když vycházíme z toho, že se na fasádách bez údržby začínají objevovat nedostatky kolem sedmi let stáří, někdy už bývá dost pozdě na klasickou údržbu a čištění. Povrchy fasád začínají ztrácet funkcionalitu a je potřeba je důkladně vyčistit, napenetrovat a opět natřít speciální barvou. V tomto ohledu výjde podstatně levněji pravidelná údržba každé 3-4 roky (bez použití nanotechnologie) – klasická údržba a čištění fasády.

Tak, jako tak se klasickou údržbou nedá vyhnout v rámci dvacetiletého cyklu minimálně 5x obnově fasády nebo 2x celý nový nátěr. Jednou z možných variant, která sníží cenu v rámci dvaceti let je ochrana povrchů a fasády pomocí nanotechnologie, ta dokáže snížit investice až o 50%. A to už stojí za zvážení.

PROČ OCHRANU FASÁDY OD NÁS?

Díky naším dlouholetým zkušenostem v oblasti čištění fasád a nátěru fasád víme přesně jak se postarat o to, aby fasáda plnila svou funkci a zachovávala si své povrchové vlastnosti po co nejdelší dobu.

Ochrana fasády pomocí nanotechnologií je průlom v tomto odvětví a vidíme její pozitivní efekt u všech povrchů na které ji nanášíme. Dlouhodobý účinek a posílení vlastnosti povrchů na který je aplikována je neoddiskutovatelný.

Klíčová je kombinace našich dovedností a zkušeností v kombinaci s tím nejkvalitnějším přípravkem. Když máme k dispozici nanotechnologii od Nanotrade, tak můžeme dát našim klientům ten nejlepší možný způsob ochrany povrchů jaký je zde v české republice k dispozici

JAK TO FUNGUJE?

Hydrofobní nástřiky a nátěry snižují na minimum přilnavost mezi povrchem a kapalinami. Je to takzvaný princip lotosového květu, kdy se kapky nevsáknou do povrchu, ale volně se na něm pohybují v podobě kuliček nebo oválků. Když se kapky takto pohybují, tak zároveň rotují a nabalují na sebe nečistoty z povrchu podobně, jak se na kouli ze sněhu, která jede z kopce dolů nabaluje další sníh. Všechny technologie, které vyvíjí a vyrábí společnost Nanotrade jsou inspirovaný přírodou a neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

Díky ošetření ploch hydrofobními nátěry nebo nástřiky není potřeba tak časté udržování a čištění, mají menší tepelnou vodivost, díky které se zabraňuje tepelným ztrátám. Navíc povrchy a fasády ošetřené tímto způsobem mnohem lépe odolávají škodlivému působení kyselin, zásad, uhlovodíků, solí a dalším chemikáliím.

Menší průnik vody do povrchu a konstrukce ma za následek zlepšení vlastnosti izolace a brání dalším možným nežádoucím efektům, jakými jsou: výkvěty, koroze, tvorba mechu nebo plísní. Absorpce a filtrování UV (ultrafialového) záření prodlužuje životnost povrchu a jeho barev

Předcházejte nežádoucím vlivům počasí na Váš majetek, finance a zdraví. Ušetřete  hromady peněz na budoucích investicích do oprav, čištění, penetrace, nátěru a nadměrného vytápění. Vše s Vámi bezplatně zkonzultujeme, zjistíme jak je na tom Vaše nemovitost s fasádou i ostatními povrchy a navrhneme Vám řešení na míru.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

15 + 15 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB