Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

VÝŠKOVÉ PRÁCE

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Výškové práce v rámci celé ČR
  • Spolehlivé a profesionální vykonaní práce
  • Přijedeme kamkoliv, kontaktujte nás 24/7
  • Bezplatná konzultace a poradenství
  • Vyřešíme jakýkoliv problém
  • Záruka spokojenosti
Výškové práce a práce ve výškách všeho druhu. Od montáže, demontáže kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách.vé práce a práce ve výškách všeho druhu. Od montáže, demontáže kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách.

kácení a ořez

Bezpečně a profesionálne ve výškách i na zemi se postaráme o bezproblémový průběh kácení i ořezu stromů a dalších podobných porostů. Zaručujeme přitom kvalitu a preciznost. 

Montážní práce ve výškách-Výškové práce a práce ve výškách všeho druhu. Od montáže, demontáže kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách.vé práce a práce ve výškách všeho druhu. Od montáže, demontáže kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách.

MONTÁŽE

Ať už potřebujete jakékoliv montážní, demontážní nebo instalační práce ve výškách, tak jsme tady pro Vás. Vše pro Vás odborně naplánujeme a následně bezpečně a kvalitně provedeme. 

Mytí a čištění ve výškách-Výškové práce a práce ve výškách všeho druhu. Od montáže, demontáže kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách.vé práce a práce ve výškách všeho druhu. Od montáže, demontáže kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách.

MYTÍ A ČIŠTĚNÍ

Ani toto není pro některé jednoduchá disciplína. Čím výše jste, tím je všechno tešší. Pro nás je ovšem opak pravdou a naši chlapi se perfektně o vše postarají. Tam kde jiní končí, my začínáme.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

Ať už potřebujete cokoliv namontovat, demontovat nebo s čímkoliv nějak manipulovat ve výškách, tak buďte velice opatrní a dbejte potřebného zajištění a všech bezpečnostních zásad, v opačném případě se vystavujete riziku zranení nebo smrti. Bohužel pády z výšek bývají často fatální, tak je k tomu potřeba přistupovat se vší vážnosti. Byť výškové práce u nás chlapi z týmu berou s úsměvem na tváři, tak jsou si vědomí toho, že je potřeba všemu co se nahoře děje věnovat zvýšenou pozornost. Ten úsměv možná mají proto, že svou práci už dělají léta, dělají ji bezpečně a mají ji rádi. Ať už se jedná o kácení a ořez stromů, čištění fasád, namontují hroty proti ptákům, čištění okapů, odklízení sněhu ze střechy, a téměř vše ostatní co se dělá ve výškách. Na všechny výškové práce máme špičkové a nákladné vybavení, která především zaručuje při správném použití bezpečnost našich chlapů nahoře, ale také to, že se nám podaří vždy práci úspěšně a bez vedlejších škod dokončit. Gravitace, to je prevít a proto je potřeba dbát také zvýšené opatrnosti také dole na zemi a oblast kde se pracuje musí být označena a ideálně uzavřena, aby do ní nikdo nepovolaný nemohl vkročit nebo vjet. Ať už dolů spadne cokoliv od větvě až po kladivo, člověku bez ochranných pomůcek to může způsobit vážné zranění nebo smrt. Proto je důležité si uvědomit, že za nemovitost, pozemek nebo jednoduše místo kde se práce vykonává nese jeho majitel plnou zodpovědnost a cokoliv se stane jde na jeho triko, alespoň v případě, že si výškové práce dělá sám nebo mu pomáhá Franta od vedle. A to je také další z důvodů, proč je rozumné spolupracovat s profesionální a odbornou firmou. My v rámci Vaší zakázky přebíráme nad pracemi a vším co se během nich stane plnou zodpovědnost a zaručujeme pozitivní výsledky. 

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

7 + 2 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB