Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

NÁTĚR A MYTÍ FASÁD

  • Pro domácnosti, RD, bytová družstva i firmy
  • Fasády, střechy a dlažbu řešíme v rámci celé ČR
  • Spolehlivé a profesionální vykonaní práce
  • Přijedeme kamkoliv, kontaktujte nás 24/7
  • Bezplatná konzultace a poradenství
  • Vyřešíme jakýkoliv problém
  • KONTROLA STAVU FASÁDY ZDARMA
Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

MYTÍ ZÁMKOVÉ DLAŽBY

Nejenom fasády a střechy potřebují mytí a údržbu. Mytí zámkové dlažby je stejně důležité a potřebné jako ostatní péče o dům a jeho okolí. Používáme nejlepší vybavení a metody.

Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

Čištění střech

Pro čištění a údržbu střechy platí stejná pravidla jako pro čištění fasád. Zajistíme čištění střechy všech typů a rozměrů. Vše se 100% výsledkem garancí na odvedenou práci.

Hodinový manžel. Pohotovostní služby 24/7. Domácí opravy a řemeslné práce všeho druhu, od kapajícího kohoutku až po rekonstrukci.

ČIŠTĚNÍ VŠECH OBJEKTŮ

Kromě čištění fasád a čištění střech, vyčistíme a umyjeme všechny typy budov a povrchů, včetně mytí zámecké dlažby. Sklady, výrobní haly, obchodní domy, speciální konstrukce i architektura.

ZAVOLEJTE, RÁDI SE VŠÍM PORADÍME  NA TEL: +420 730 611 100

REZERVUJTE SI ZDARMA KONTROLU FASÁDY
A ZJISTĚTE JAK JE NA TOM VAŠE FASÁDA

Mytí fasád a čištění fasád, k čemu je dobré?

Je to základem pro dlouhodobou životnost fasády a zdravého bydlení. Když se mytí fasád a čištění fasád zanedbává, tak dochází k zanášení struktury fasády, na kterou se pak usazují všemožné plísně, houby a další nečistoty, které brání v normálnímu fungování fasády a co více, tak jsou také zdraví ohrožující. Plísně a houby po čase začnou vypouštět do ovzduší spory, které se mohou dostat i do vnitřních prostor obydlí. Vypouštěné spory jsou nositeli různých mikroorganismů a patogenů, které nejsou ve slučitelnosti se zdravím člověka ani domácích mazlíčků. Proto se čištění fasád musí brát vážně a pravidelně nečistoty, houby a plísně odstraňovat. Díky včasného mytí fasád a čištění fasád, předejdete spoustě nežádoucích zdravotních problému a také prodloužíte podstatně životnost celé fasády. V obou případech je to šetření Vašich financí i času.   

Nátěr fasád, proč to dělat?

Základní funkci každé fasády je, aby odrážela vlivy počasí na daný objekt. To znamená, že odráží déšť, aby se nevsakoval do stěn budovy a neučinil ji vlhkou, taktéž odráží vítr, sníh, slunce i zimu. Fasáda je jako štít od rytíře, jakmile je štít oslaben nebo zničen, tak rytíř se už nemůže tak efektivně bránit, bez štítu když na něj vychrlí drak oheň, tak rytíř shoří jako papírový čert. V reálném světě nemáme draky, ale máme plísně, houby, které společně se všemi druhy povětrnostních podmínek fasádu ničí. Jedním z hlavních ukazatelů, který napoví v jakém stavu se fasáda nachází je měření procent obsahu vlhkosti na stěně fasády. 

Jakmile absorpce vlhkosti ve fasádě překročí určitou hranici, tak fasáda přestává fungovat, ztrácí izolační i další ochranné prvky, které se pak promítnou do navýšení ekonomické náročnosti celého objektu. Když zateplení nefunguje správně, tak se v zimě bude platit více, to dá rozum. A když je fasáda vlhká, tak začnou vlhnout i vnitřní prostory, stejné je to i s houbami a plísněmi. Proto je nátěr fasád, kterému předchází čištění fasád a mytí fasád základním prvkem prodlužování životnosti fasády. Nátěr fasády, který se nanáší na čistou a umytou fasádu zbavenou od plísní hub a ostatních nečistot, slouží jako znovu obnovený štít na řadu dalších let. A v porovnání z cenou nové fasády, je čištění fasády, mytí fasády a nátěr fasády řešení za zlomek ceny

PRAHA-BRNO-OLOMOUC-OSTRAVA

TEL: +420 730 611 100
EMAIL: info@firmaprotebe.cz

5 + 6 =

NAŠE SLUŽBY

PROCENTUÁLNÍ SLEVA DÍKY VYUŽITÍ VÍCE SLUŽEB